Kurumsal

Kekemetod Dil ve Konuşma Merkezi

Kekemetod Dil ve Konuşma Merkezi 10 yıllık tecrübe ve deneyimiyle kendini kanıtlamış, eğitimli ve uzman personeliyle konuşma terapisinde hizmet vermektedir.

Bu güne kadar binlerce kekemeye terapilerle başarılar sağlanmış uzman kadroyla sizlere hizmet vermekteyiz.

Gelip görmeden karar vermeyin buyrun gelin bizi ve sonucları yakından görün (Son karar sizin). Kekemetod Dil ve Konuşma Merkezi size yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Kekemetod Dil ve Konuşma Merkezi sizlere samimi arkadaşlıklar. Candan dostluklar ve neşeli anlarla dolu bir eğitim sunuyor.

Gelin tanışalım ve hayata bir adım önde devam edin.

Kekemetod Dil ve Konuşma Merkezi'nde, konuşma bozukluğu olan okuma yazma bilen ve bilmeyen altı ve üzeri yaştaki kişilerin düzenli ve akıcı konuşmalarına uygulanan akademik ve bilimsel çalışmalarla olumlu sonuç alınmaktadır.

Merkezimize gelen konuşma bozukluğu yaşayan kişilerin,bu konuda uzman eğitmenlerimizle birebir eğitimin bölümlerini öğreterek doğru tedavi ve seanslar belirlendikten sonra uygulama başlatılıyor.

Misyonumuz

Amacımız maddi değeri ikinci planda tutarak bu problemi yaşayan hayata küsmüş ve kopmuş değerleri hayata kazandırmak ,ilaçsız ve psikolog destekli, olmayanı başarmaktır. Bu sorunu tedavi eden çeşitli merkezler var ama uzman kadroyla seans uygulayan tek kuruluşuz. Kekemetod Dil ve Konuşma Merkezi'nin hedefinde ülkemizin ücra köşelerinde , konuşma sorunu yaşayan kişilerin böyle bir tedavi merkezinin varlığından haberdar olmamalarıdır.

Merkezimizde tedavi gören 10 yılda binlerce öğrencimiz türkiyede ve avrupada bizim başarı referansımızdır. Amacımız yurdun her yerinde konuşma bozukluğu olan kişilere sesimizi duyurmak, onlarında sorunlarını gidermektir . Okulda buradayım diyemeyen, bakkaldan istediğini, durakta ineceği yeri söylemekte zorlanan , telefona cevap veremeyen, özel duygularını ifade edemeyen , kişisel sıkıntısı ve konuşma bozukluğu yaşayan kişiler, merkezimizde tedavi görenler, hayata yeniden başlayarak bütün sıkıntıları atarak BEN DE VARIM Diyerek toplumun bütün mesleklerinde konuşma bozukluğu olanların, düzgün akıcı konuşmaları sağlanmaktadır. Kendine güven gelerek akıcı konuşmayı benimseyip cesaretle bildiğini söyleyen , duygularını ifade eden bireyler olarak hayatlarına idame etmeleri sağlanmaktadır.

Kekemetod Dil ve Konuşma Merkezi'nde konuşma bozukluğunun bir hastalık değil mantığıyla hareket ederek, sonradan oluşan bir konuşma bozukluğu olduğunu varsayarak ani korku ve yaşanan olaylar karşısında düzgün akıcı konuşmanın bozulmasıdır. İşte bizim merkezimize gelen konuşma bozukluğu olan kişilere uygulanan seans ve uygulamalarla kısa bir zamanda konuşmanın düzeldiğini,14 günün sonunda yılların birikimi olan yanlış konuşmayı unutturup düzgün akıcı konuşmayı öğretmektir.

Merkezimizde uygulanan program, konuşma bozukluğu olan kişiye, çok zahmetli olmayan terapi ve seansların her kültür ve dilden olan kişilere rahatlıkla olumlu cevap vermektedir. Önerimiz bu sorunu yaşayan kişilerin merkezimize ulaşarak ücretsiz bilgilendirme fırsatından yararlanmalarıdır.

Sadece Kekemetod Dil ve Konuşma Merkezi'nde profesyonel destek alabilirisiniz ve gerçek başarıya ulaşabilirsiniz.

2005’den bugüne kadar Kekemetod Dil ve Konuşma Merkezi sayesinde, Türkiye’de binlerce insan kekemeliği geride bıraktılar. Bu on yıl içerisine Kekemetod kaliteli sonuca değer verdiğini ispat etmiştir.

Bunlar sadece boş sözler değildir. Programın gerçekliğini görmek isteyen tüm insanlar için merkezin kapıları açıktır!